شرايط و الزامات استفاده از سايت پترولیوم

Petroleum logo

شرایط و الزامات استفاده از سایت پترولیوم

 

وب سایت “پترولیوم” براى جمع آوری و اطلاع رسانی مهمترین اخبار حوزه صنعت نفت ایران(نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و پخش) در فضای مجازی به زبان فارسی ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و سایت “پترولیوم” در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با “شرایط و الزامات” لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

 

  شرایط و الزامات

 

 • با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت ممیزی اطلاعات جمع آوری شده در سایت بکار رفته است اما به هیچ وجه نمیتوان دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمو‌د. بنا بر این سایت “پترولیوم ” هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوری شده از سایتها ، اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی‌گیرد.
 • استفاده ، مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت “پترولیوم” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
 • مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط سایت ” پترولیوم ” ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
 • مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه سایت ” پترولیوم “، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و این سایت صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط آگهی دهندگان می‌باشد.
 • سایت ” پترولیوم ” در مقابل اطلاعات سایتهای دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده شده باشد و یا لینک آن در سایت قرار داشته باشد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از سایت ” پترولیوم ” ایجاد شده‌اند. سایت ” پترولیوم ” بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
 • سایت ” پترولیوم ” به هیچ سازمان، نهاد و تشکل عمومی ، دولتی و نیمه دولتی وابسته نیست و بصورت خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ” پترولیوم ” می باشد.
 • ارائه خدمات یا نرم افزارهای رایگان باعث ایجاد حقی برای کاربر یا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سایت ” پترولیوم ” می تواند با صلاحدید خود از ارائه خدمات رایگان به کاربر خودداری نماید.
 • اخبار، اسناد و مدارک موجود برروی این وبسایت ممکن است شامل اشکالات تحریری یا غیرعمدی باشد. اما ما این حق را برای خود محفوظ میداریم که در هر زمان و در صورت صلاحدید خود ، نسبت به رفع هر نوع اشکال و یا حذف قسمت یا قسمت هائی از سایت اقدام نماییم. سایت ” پترولیوم ” ممکن است هر نوع تغییرات دیگر را که لازم بداند در سایت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و یا قیمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباری که در این سایت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
 • هرگونه سوءاستفاده از نام وب سایت ” پترولیوم ” و خدمات مرتبط ممنوع می باشد.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.
 • چنانچه شما نگرانی و یا نکته ای مبهم در این موافقت نامه مشاهده می‌نمایید، و نیاز به تماس با ” پترولیوم ” در جهت توضیحات کامل تر و یا ایجاد شفافیت بیشتر می کنید لطفا به وسیله “صفحه تماس با ما” با ما در ارتباط باشید . ” پترولیوم ” سعی می کند در کمترین زمان ممکن ،نسبت به رفع نگرانی و مشکل به وجود آمده اقدام نماید.
 • سایت ” پترولیوم ” مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این “شرایط و الزامات” را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.