#دلفین_ها_تنها_نیستند

تلویزیون نفت تقدیم می کند

با حمایت پتروشیمی نوری پروژه حفاظت از دلفین های گوژپشت خلیج فارس وارد مرحله اقدام عمل ملی شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت پتروشیمی نوری، طی مراسمی که روز سه شنبه ۱۱ خردادماه  ۱۴۰۰در محل سالن کنفرانس مجتمع پتروشیمی نوری، با حضور  مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر و هیئت همراه برگزار شد، از برنامه اقدام و عمل حفاظت از دلفین های گوژپشت خلیج فارس رونمایی گردید.

در این مراسم آقاى قلی نژاد ضمن تشکر و قدردانی از شرکت پتروشیمی نوری بخاطر اقدامات ارزنده در راستای حفاظت از محیط زیست و حمایت از این پروژه ملی، دیدگاه و رویکرد مسئولین این شرکت در حوزه محیط زیست را ستودنی برشمرد و خواستار ایجاد بسترهای لازم برای معرفی بیشتر و الگوسازی از این گونه اقدامات برای سایر صنایع کشور شدند.

در ادامه آقای صانعی، مدیرعامل پتروشیمی نوری، اقدامات و عملکرد محیط زیستی این شرکت را تشریح و ضمن اشاره به رعایت تمامی استانداردهای ملی توسط مجتمع پتروشیمی نوری، به دستاوردهای مهم زیست محیطی شرکت در این زمینه پرداخته و با اشاره به دو پروژه مهم زیست محیطی مجتمع(طرح حذف مشعل و شیرین سازی ترکیبات سنگین) و همچنین کسب افتخاراتی همچون جایزه بنیاد جهانی انرژى، تندیس طلایی مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت و … اشاره نمودند.

در بخش دیگر این نشست آقاى ساده، رئیس امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست پتروشیمی نوری ، در خصوص پروژه حفاظت از دلفین های گوژپشت خلیج فارس افزود: این پروژه از سال ۱۳۹۲ تا به امروز در منطقه حفاظت شده مُند و نخیلو، تحت نظارت اداره کل محیط زیست استان بوشهر و با همکاری انجمن طرح سرزمین، بصورت مطالعاتی در حال اجرا بوده است و تصمیم داریم تا این اتفاق خوشایند را علاوه بر استان بوشهر، در سایر استان های ساحلی جنوب همچون خوزستان و هرمزگان نیز نهادینه نمائیم. ایشان در پایان از تلاش هاى مسئولین اداره کل حفاظت محیط زیست استان در جهت رفع مشکلات مدیریت پسماند این شرکت تشکر و قدردانی نمودند.

(بازدید ۵۱۹۹ بار, بازدیدهای امروز ۱ )