جزئیات ثبت سه رکورد در پتروشیمی شهید تندگویان – اختصاصی

تلویزیون نفت بررسی می کند:

گفت و گوی اختصاصی پترولیوم تی وی با مهندس رضا قاسمی شهری ، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان و مهندس عیسی انوشا، رئیس مجتمع شرکت پتروشیمی تندگویان

3 رکورد جدید پتروشیمی تندگویان در سال 1398

افزایش تولید ۱۵ درصدی تولید در شگویا

افزایش فروش ده درصدی در سال ۹۸

تلویزیون صنعت نفت گفت و گوی اختصاصی با مهندس رضا قاسمی شهری و مهندس عیسی انوشا مدیرعامل و رئیس مجمع پتروشیمی شهید تندگویان ترتیب داده است:

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان که در آخرین روزهای سال ۱۳۹۸ با نماد شگویا وارد فرابورس شد، موفق شده سه رکورد جدید در سال ۹۸ در کارنامه خود ثبت کند.
به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، این پتروشیمی با تولید یک میلیون و ۸۰ هزار تن محصول، موفق شد برای اولین بار این رکورد تولید را به ثبت برساند که این مقدار تولید ۱۵ درصد بیشتر از سال ۹۷ است.
رکورد دیگری که پتروشیمی شهید تندگویان در سال رونق تولید، به ثبت رساند به واحد PTA-1 باز می‌گردد، تولید ۲۶۷ هزار و ۴۶۶ تن از این محصول که ۲۰ درصد بیشتر از سال قبل است که این رکورد از بدو راه‌اندازی تاکنون، سابقه نداشته است.
پتروشیمی شهید تندگویان که تنها تولید کننده PET در ایران است و کیفیت محصولات آن در منطقه کم نظیر است، توانست در سال ۹۸ فروش خود را ۱۰ درصد افزایش دهد و به ۶۳۰ هزار تن برسد.

# مهندس رضا قاسمی شهری

# نماد شگویا

(بازدید 3654 بار, بازدیدهای امروز 1 )